Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини та події

Дивіться також

Toyota RAV4 святкує 20-річчя

Перше покоління RAV4 було представлено у 1994 р. У цьому році автомобіль святкує своє 20-річчя.

Вперше на ринку України автомобіль Toyota RAV4 четвертого покоління представлений з 2,2-літровим дизельним двигуном. Крім нього, в моторній гамі новий 2,5-літровий бензиновий двигун і вже знайомий клієнтам 2,0-літровий бензиновий силовий агрегат у двох варіантах потужності. RAV4 в Україні представлено в чотирьох варіантах комплектації на вибір. Автомобілі RAV4 в наявності в офіційних дилерських центрах Toyota.

Перше покоління RAV4, що було представлене на Женевському автосалоні у березні 1994 р., започаткувало нову еру для повноприводних автомобілів. Продажі перших RAV4 стартували в Японії у травні та в Європі, Африці, Австралії та Латинській Америці у червні 1994 р. Початкове виробництво передбачало продаж 4500 автомобілів на місяць. Але коли протягом першого місяця було замовлено 8000 автомобілів, обсяг виробництва був подвоєний. Перший «Recreational Active Vehicle» («Автомобіль для активного відпочинку») став першим автомобілем з повним приводом у новому сегменті SUV.

Компактна тридверна модель, перший «міський 4WD» суттєво відрізнявся від звичних повноприводних позашляховиків. Він був оснащений відносно невеликим 2,0-літровим двигуном та повністю незалежною підвіскою. При довжині 3,69 м, він був коротший, ніж сучасні автомобілі B-сегменту. Це був справді новаторський автомобіль.

Toyota може по праву заявляти, що саме RAV4 започаткував ринок компактних SUV, запустивши свій перший Recreational Active Vehicle у 1994 р. У тому ж році було продано 53000 автомобілів RAV4. Через рік ця цифра подвоїлась, продовжуючи збільшуватись покоління за поколінням. Загалом у світі продано 5 мільйонів автомобілів RAV4. І більше 90% із них ще на дорозі.

Проте, за ці 20 років конкуренція також збільшилась: у 2010 було 10 різних моделей у сегменті компактних SUV — сьогодні їх вже 19. Сегмент компактних SUV — один із небагатьох, який постійно зростає. З 1994 р. сегмент не тільки виріс, але й змінився і дозрів. Якщо перші клієнти купували компактний SUV у якості альтернативи спортивним хетчбекам та купе, то сучасне зростання ринку SUV відбувається завдяки сім’ям, які шукають більш цікаву та модну альтернативу мінівенам та універсалам.

Продовжуючи традиції, започатковані першим поколінням RAV4, четверте покоління RAV4 пропонує покупцям більш стильний, витончений та динамічний дизайн, інтер’єр високої якості, просторий салон та багажне відділення, а також підвищений рівень комфорту, універсальності та безпеки.

За додатковою інформацією стосовно Toyota RAV4 звертайтеся, будь ласка, до автосалону Тойота Центр Львів «Діамант» .

Джерело інформації