Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Новини та події

Дивіться також

Toyota Corolla та Toyota RAV4 були відзначені нагородами за результатами акції «Автомобіль року в Україні — 2014»

17 лютого 2014 року в форматі круглого столу пройшло оголошення та нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні — 2014». За результатами акції седан Toyota Corolla став переможцем в номінації «Компактний клас», а кросовер Toyota RAV4 — в номінації «Компактний SUV».

Переможців серед 62 автомобілів обирали Журналістське та Громадське журі. До складу останнього увійшов кожен, хто надіслав заповнену анкету. Цього року таких виявилося 60 тисяч осіб, що майже в три рази більше, ніж минулого року.

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні — 2014» визначила найкращі автомобілі, презентовані в Україні з 20 листопада 2012 по 20 листопада 2013 р., за результатами голосування Громадського та Журналістського журі.

Організатор Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2014» ? Медіагрупа «Автоцентр», за участі Клубу автомобільних журналістів України.

Крім того, під час проведення круглого столу були визначені переможці Національного автомобільного рейтингу «Авторейтинг 2013». Згідно з його результатами, седан Toyota Camry здобув нагороду Лідера продажів бізнес-класу.

Детальніше на — www.autoroku.ua