Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Нові автомобілі

Детальніше ціни на автомобілі можна дізнатись за посиланням, в салоні або за телефонами +380 362 42 00 42;+380 98 182 00 42

Новини та події

Дивіться також

Toyota Hybrid Contest 2018

21 вересня 2018 року в Києві відбувся Конкурс Майстерності з продажів гібридних автомобілів.

Уже вдруге конкурсанти з всієї України приїжджають до київського офісу ПІІ «Тойота-Україна», щоб взяти участь у змаганні за право бути найкращим у продажах гібридних моделей Toyota. Цього року у конкурсі, який проходив у три етапи, прийняло участь 10 фіналістів з понад 140 конкурсантів. За виконанням регламенту змагання уважно стежили судді, а слоган Drive Hybrid Power мотивув учасників не менше, ніж призовий фонд.

Після етапу змагання відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої Такахіде Аібара, генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна», оголосив переможців. До вітань також приєдналися Олексій Цивінський, заступник генерального менеджера з питань продажу Тойота ПІІ «Тойота-Україна», та Ігор Ксендзюк, заступник генерального менеджера департаменту сервісу ПІІ «Тойота-Україна».

Переможцями Toyota Hybrid Contest 2018 стали:
  1. місце: Олександр Кучеренко, Тойота Центр Київ Автосаміт на Харківському 
  2. місце: Микола Гордовий, Тойота Центр Кропивницький 
  3. місце: Тарас Демкович, Тойота Центр Львів

Крім представників компанії ПІІ «Тойота-Україна» призерів привітали партнери та спонсори, а саме: Роман Буніч, директор департаменту продажу через альтернативні канали та партнерів банку ПАТ «Креді Агріколь Банк»; В’ячеслав Гавриленко, заступник голови правління ПАТ «СК «АХА Страхування».
Конкурс організовувала компанія ПІІ «Тойота-Україна» за партнерської підтримки «Креді Агріколь Банк» «АХА Страхування», «Вюрт_Україна», «Аудатекс Україна» та «Колор Систем»

/
/
/