Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Забезпечення мобільності

МОБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ

Уже більше 85 років інноваційні технології Toyota полегшують життя людей. Наші досягнення змушують нас рухатися вперед. Ми дивимося в майбутнє та орієнтуємося на ще важливішу місію: подарувати всім людям свободу руху.

РУХАЮЧИСЬ
ВІЛЬНО

/
/
Інформатор на Ваших плечах. Технологія, яка допомагає людям орієнтуватися в просторі та рухатися із ще більшою свободою, незалежністю та впевненістю.
/
Це наче катання на лижах по вулицям міста.

Ультракомпактний та екологічно чистий i-ROAD поєднує в собі маневреність, безпеку та комфорт автомобіля.

/
.
/

Свобода руху без перешкод.
Цей універсальний мобільний персональний помічник впевнено долає місцевість зі складним рельєфом та для забезпечення щоденного спілкуваання піднімає свого користувача на рівень очей співрозмовника.

Рівні шанси на ігровому полі.
В офісі чи на полі, маневрений Exo-Wheel допомагає людям впевнено рухатися в житті.

/

РУХАЮЧИСЬ
НАЗУСТРІЧ МАЙБУТНЬОМУ

/
/
Автомобіль, який розпізнає водія. Вірний партнер автошляхів, наш TOYOTA CONCEPT- ? i застосовує штучний інтелект, щоб враховувати потреби свого водія, захищати та надихати його.

Індивідуалізація як майбутнє громадського транспорту.
TOYOTA CONCEPT-? i RIDE — це рішення для поїздки в місті майбутнього, яке перетворить громадський транспорт у щось цікавіше та комфортніше навіть для людей із обмеженими можливостями.

/
/

Подолає те, що автомобілю не під силу.
Розроблений для тротуарів, ультракомпактний TOYOTA CONCEPT- ? i WALK самостійно подолає будь-які перешкоди на Вашому шляху.

/
Авантюрна поїздка — з дітьми чи без них. Сконструйований для трьох пасажирів, спритний i-TRIL може поміститися в найвужчих місцях і самостійно прокатати Вас містом та відвезти назад.
/

РУХАЮЧИСЬ
КРАЩЕ

РОБОТ-ПОМІЧНИК

/
/
Ваша рука допомоги. Доброзичливий робот, створений подарувати самостійність життю власника, допомагаючи йому у виконанні повсякденних завдань та підтримуючи контактування з близькими людьми.

РОБОТ ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

/
Віднови свій природний крок. Робот для фізичної реабілітації допоможе повернути здатність впевненої ходьби кожному, хто відчуває з цим труднощі.
/

Представлені моделі Toyota є прототипами і не доступні для продажу.