Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Олімпійські і Паралімпійські ігри

/

«Під цим олімпійським та паралімпійським прапором дозвольте нам вкотре підтвердити силу спорту — об’єднати людей».

AKIO ТОЙОДА

Президент, Toyota Motor Corporation

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ TOYOTA

Ми цілковито віддані ідеї розвитку людського потенціалу через силу
руху, і саме тому стали партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор.Ігри — найбільше свято людського руху, де ми осягаємо справжню силу спорту. Спорт кидає нам виклик, надихає нас і, що найважливіше, об’єднує нас. Як світовий партнер Олімпійських і Паралімпійських ігор з питань мобільності ми поділяємо прагнення надихати інших рухатися вперед, долати фінішні прямі та досягати неможливого.

З метою поширення філософії спорту в усіх куточках світу ми тісно співпрацюємо з Міжнародним олімпійським і міжнародним паралімпійським комітетами. Наше спільне завдання — допомогти олімпійцям та паралімпійцям втілити свої мрії незалежно від життєвих обставин.

/

Андреа Ескау

Німецька паралімпійська велосипедистка, біатлоністка і лижниця крос-кантрі.Протягом декількох сезонів компанія Toyota співпрацювала з чотириразовою золотою призеркою німкенею Андреа Ескау, щоб виготовити для неї спеціальний велосипед із вуглецевого волокна для Паралімпійських ігор та лижі для Зимових Паралімпійських ігор. Андреа народилася з неймовірною рішучістю і прагненням до чемпіонства, і ми з величезним задоволенням відіграємо незначну роль у її захоплюючій подорожі як паралімпійки.
/

ТАЙРОН ПІЛЛЕЙ

Південноафриканський паралімпієць - штовхач ядра і співробітник Toyota.Ми горді представити Тайрона Піллея, нашого технічного фахівця в компаніїToyota, з південно-африканського міста Дурбан, який вражає своєю міццю як штовхач ядра. Тайрон народився з пошкодженою ногою, але він ніколи не дозволяв цьому стати перешкодою для досягнення успіху. Для нас було великою честю представити Тайрона в номінації«Toyota Global President’s Award 2017» за видатні досягнення і командну роботу на Паралімпійських іграх в Ріо-2016.

Кожен подвиг наших спортсменів — великий або малий — це перемога
для Toyota. Така невпинна жага долати
перешкоди та втілювати свої неможливі мрії
дарує нам безмежне натхнення та бадьорість.

/
/
ПАРАСПОРТУ свої 28 років Тетяна є 17-кратною паралімпійською призеркою. Дівчина народилася із спино-мозковою грижею і почала своє життя в російському дитячому будинку. На кожних змаганнях Тетяна кидає собі виклик.
/
ПЛАВАННЯПлавець Олімпійської збірної біженців Рамі Аніс тренується, щоб досягти своїх олімпійських цілей в 2020 році. Навіть коли війна зруйнувала його рідне місто Алеппо в Сирії, Рамі продовжує свою олімпійську подорож, демонструючи світові власну стійкість.
/
/
/
ЛЕГКА АТЛЕТИКААмерикансько-нігерійська бігунка Сеун Адігун представляла команду США в забігу з перешкодами на 100 метрів на Олімпійських іграх 2012 року, а її нова мета — представляти Нігерію в бобслеї.
/
МАРАФОНХоча сестри-близнючки Лейла, Лійна і Лілі з Естонії проходили кваліфікацію в індивідуальному порядку, вони були першими трійнятами, які разом змагалися на Олімпійських іграх.
/