Меню
КонтактиТелефони
Тойота Центр Рівне «Агат Авто»
Toyota logo. Go back to homepage.

Оригінальні лобові стекла

Лобове скло для відмінної видимості та повного спокою.
Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість та захист від непередбачуваних обставин.

Пошкодивши лобове скло, водій може звернутись до офіційного дилера Toyota стосовно його відновлення або заміни.
Впевненість у тому, що Ваш автомобіль Toyota оснащено високоякісним лобовим склом має вирішальне значення для безпеки водія та пасажирів. Результати постійних випробувань з безпеки доводять, що оригінальні лобові стекла Toyota мають найвищу якість. 
Наше лобове скло проходить випробування не лише на довговічність та міцність, а й гарантування бездоганної видимості, шляхом перевірки можливих деформацій поверхні, які можуть привести до оптичних спотворень.

Впевненість в оригінальних лобових стеклах Toyota:

 • оригінальні лобові стекла Toyota
  Підвищений рівень безпеки
   
  Забезпечуючи захист від непередбачуваних обставин, оригінальні лобові стекла Toyota надають додатковий захист пасажирам під час руху.
 • /
  Відмінна якість
   
  Оригінальні лобові стекла Toyota створюють акустичний барєр, а також забезпечують тепловий комфорт, УФ-фільтрацію та високу оптичну якість для відмінної видимості.
 • /
  Ідеальна сумісність
   
  Наше лобове скло спеціально розроблене для автомобілів Toyota й оптимізоване для інтеграції із системою безпеки Toyota Safety Sense. 


Працівники нашого сервісного центру Toyota завжди готові швидко та якісно відновити або замінити лобове скло. Як фахівці, які знають автомобіль Toyota краще за інших, вони виконають усі роботи відповідно до прийнятих високих стандартів, що забезпечить Вам спокій в дорозі.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:
+380 98 182 00 42 або +380 362 42 00 42.